IA MPSVR SR na veľtrhu práce Job Expo 2015

Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky (IA MPSVR SR) sa v dňoch 29.-30.4. 2015 zúčastnila na výstavisku Agrokomplex v Nitre na piatom ročníku Veľtrhu práce – Job Expo 2015, ktorý bol spojený so 17. ročníkom medzinárodnej pracovnej burzy European Job Days 2015.  

15

Piaty ročník veľtrhu Job Expo 2015 organizovalo Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny pod záštitou predsedu vlády Slovenskej republiky Róberta Fica a ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky Jána Richtera. Súčasťou veľtrhu bola aj panelová diskusia so zástupcami rezortov práce krajín Vyšehradskej skupiny na tému „Nezamestnanosť mladých v krajinách V4“.

03

Viac ako 160 slovenských a zahraničných zamestnávateľov ponúkalo vyše 25 000 pracovných miest na Slovensku a v zahraničí.  

Zamestnanci IA MPSVR SR počas dvoch dní informovali uchádzačov o zamestnanie o pracovných príležitostiach v IA MPSVR SR, o možnostiach zapojenia sa do národných projektov a možnostiach, ako získať nenávratný finančný príspevok z Európskeho sociálneho fondu, predstavili aktuálne výzvy v rámci Národného projektu Rodina a práca a aktívne komunikovali so zamestnávateľmi.

16

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.