Príhovor

Milí priatelia,

dovoľte mi, aby som sa vám prihovorila prostredníctvom nášho nového e-časopisu www.socialnaspolocnost.sk. Nový rok nie je len údaj v kalendári, ale pre každého z nás znamená aj začiatok nových plánov, predsavzatí, výziev a určenie si nových cieľov, ktoré by sme počas tohto roka chceli uskutočniť.

Teraz však aj bilancujeme a zamýšľame sa nad vecami, ktoré sa stávajú postupne minulosťou, a rovnako i  hľadíme vpred na dni, ktoré sú pred nami a zamýšľame sa nad tým, čo všetko je ešte potrebné vykonať. Pre rok 2014 má Fond sociálneho rozvoja (FSR) naplánované mnohé úlohy. Na druhej strane je treba sa do budúcna pozerať reálne, uprednostniť také projekty, ktoré sme schopní v rámci nášho úsilia a hlavne finančných prostriedkov  zvládnuť.  Mojím osobným želaním je kvalitná a efektívna spolupráca  s vami, našimi klientmi, partnermi a zamestnancami. Vždy si budem vážiť vaše pripomienky, vašu spoluprácu, ochotu a toleranciu.

Chcem sa v tejto chvíli úprimne poďakovať všetkým, ktorí svojou prácou a snahou v uplynulom roku prispeli k rozvoju a zveľadeniu FSR.

V roku 2014 vám v mene svojom a tiež i v mene svojich spolupracovníkov prajem veľa sily a šťastia v každodennom živote. Prijmite, prosím, aj želanie pevného zdravia, vzájomného pokoja a harmónie a zlepšenie medziľudských vzťahov a nech sa dlho môžete tešiť z prítomnosti vašich najbližších. Rozdávajme okolo seba  dobrú náladu, usilujme sa prekonať zlo dobrom, riešme nedorozumenia a ceňme si to, čo má naozaj hodnotu.

Na záver vám želám dobrý a úspešný každý deň roku 2014.

Alena Bašistová, generálna riaditeľka FSR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.